Ovo mnogi nisu očekivali…
Učesnice “Elite”, Teodora Balzak i Milena Kačavenda su u radio “Amneziji” ugostile Marka Janjuševića Janjuša, Aneli Ahmić, Jovanu Cvijanović i Helenu Fox.
– Anandi kako te zove gospođa Mulić Kulić, kako se osećaš s obzirom da smo primetili da dopunjavaš bazen suzama? – pitala je Kačavenda.
– To je bilo zbog moje ćerkice, emocije su mi proradile. Evo od ovog trenutka priznajem da ću se boriti za Janjuša – rekla je Aneli.
– Jovanice ja te podržavam da se boriš – rekla je Kačavenda.
– Ja ne – rekla je Teodora.
– Ja ne bih da učestvujem u oduzimanju i da njegova porodica plače, ali da je slobodan borila bih se da bude moj – rekla je Jovana.
– Nova učesnice odakle vi u ovom sosu? – pitala je Kačavenda
– Ja sam samo rekla da me je on nasmejao svojim izlaganjem, priznala sam mu da mi je prijatno da ga slušam, da je harizmatičan i baš visok – rekla je Helena.
– To je način na koji on obara sa nogu – rekla je Kačavenda.
– Sinoć sam mu prišla jer mi je bilo interesantno da saznam nagon njegovog tolikog trošenja na kocku – rekla je Helena.
– Ona je vršila analizu – rekla je Teodora.
– Rekao mi je sinoć da sam mu donela sreću – rekla je Helena.
– Ja mislim da treba da se držimo svi zajedno – rekao je Janjuš.
– Ja njega volim kao prijatelja, kao nekoga ko mi se približava. Prija mi njegova energija – rekla je Aneli.
– Ti si zaljubljena u njega čim ti smeta moje druženje sa njim i zanima te da li sam zaljubljena u njega. U našem ugovoru piše da mi nastavljamo druženje – rekla je Jovana.
Detaljnije pogledajte u videu: