Izabrala je Tiktok…
Nakon javnog saopštenja vlasnika!
Dalila Dragojević je aktivna na Tiktoku i svakodnevno igra mečeve i na taj način zarađuje ogromnu sumu novca.
Direktor televizije Hype, Saša Mirković, saopštio je da njegovi zaposleni neće smeti da budu aktivni na pomenutoj društvenoj mreži.
– Hype će od nove TV sezone zatražiti od svih voditelja i TV lica da prestanu sa korišćenjem Tiktoka i preko istog da “prose” za novac. Ko to ne bude ispoštovao, moraće da se pomiri sa tim da više neće biti deo Hype tima – napisao je Saša Mirković.

Dalila je sada napisala javno saopštenje na Instagramu.
Ona je obavestila sve da je dala otkaz na poziciji voditeljke:
– Obaveštavam sve ljude koji me prate i koji me vole, kao i one što me ne vole, da od danas nisam zaposlena na Hype televiziji. Odlazim u miru. Nije zbog pravila vezano za Tiktok, kao što se već piše. Druge stvari su u pitanju. Ali ako ćemo se voditi storijima, onda neka bude da je zbog Tiktoka. Još dugo ćete pratiti Dalilu. Volim vas – napisala je Dragojevićka na svom Isntagram profilu.

Šta će se dalje dešavati povodom najnovije odluke Dalile Dragojević, ostaje nam da ispratimo…