Svi su dirnuti…
Učesnica rijalitija “Zadruga 6” Ana Ćurčić, već danima je u centru medijske pažnje zbog prekida prijateljstva sa Milenom Kačavendom.
Ne oglašava se previše za medije.
Sa fanovima komunicira putem svog Instagram profila, gde je poprilično aktivna i neretko objavljuje fotografije i snimke.
Bivša rijaliti učesnica često podeli i zanimljive poruke i citate, koje njeni brojni pratioci uglavnom vezuju za njen ljubavni život i brodolome kroz koje je prošla nakon kraha ljubavi sa Acom Bulićem, ali i javnom prevarom Zvezdana Slavnića.
Međutim, njeno novo oglašavanje bilo je jako emotivno.
Na Aninom profilu osvanula je fotka sa njenim sinom, Lukom Kovačevićem.
Naime, Ćurčićeva je na Instagram profilu objavila fotografiju iz suprfinalne noći “Zadruge”, koja je nastala u Šimanovcima, sa svojim sinom, na kojoj se grle.
Napisala je sledeće:
– Zagrlite, čuvajte porodicu, ne zaboravite dom, da je to najvrednije što imate – istakla ja Ana.

Podsetimo, domaća javnost bruji da je aktuelna učesnica Elite, Milena Kačavenda, ojadila Anu Ćurčić za 100.000 evra dok je ona boravila u rijalitiju.