Čestitke…
Ana Ćurčić, drugoplasirana finalistkinja šeste sezone “Zadruge”, iako nije odnela pobedu ima pregršt razloga za slavlje.
Samo jedan od njih jeste što je njen sin Luka Kovačević ovog leta maturirao i upisao željeni fakultet, a majka ne krije koliko je ponosna zbog uspeha svog sina.
Ona je pre tri dana na svom Instagramu podelila Lukinu sliku uz emotivnu poruku:
– Velika matura, u nove pobede sine, fakultet uvek i zauvek, majka – piše u opisu.
Ćurčićeva je sada sa svojim Instagram pratiocima podelila i emotivan momenat dodele diploma iz srednje škole svog sina, koji je u maturantskoj odeći i sa osmehom na licu.

– Sve što vredi… Bravo sine moj – napisala je Ana u okviru snimka i dodala nekoliko emotikona srca.
Sin Ane Ćurčić mesecima izbegavao medije
Iako je njegova majka bila glavni akter “Zadruge 6” od momenta kada je ušla u rijaliti, Luka i njegova sestra Iva vešto su izbegavali medije sve do samog finala. Njih dvoje nisu hteli da se oglašavaju i komentarišu postupke i reči svoje majke u rijalitiju, ali ni njenog bivšeg vanbračnog partnera Zvezdana Slavnića, kojeg je Ćurčićeva pred kamerama optužila za godine maltretiranja i zlostavljanja.
Luka Kovačević pojavio se u Šimanovcima tek u noći superfinala, a kao podrška svojoj majci došao je u društvu njene kume Milene Kačavende i Dragana Ace Bulića.
– Ne želim ništa da komentarišem. Ponosan sam na svoju mamu. Ona zna šta ja mislim. Ponosan sam na svoju mamu uvek i zauvek – rekao je kratko Luka tada okupljenim medijima.
Pomenuti snimak dodele diplome pogledajte KLIKOM NA OVAJ LINK!